YALOVA ELİT MASÖZ BAYAN

Yalova mutlu son masaj yapan masöz bayanlar sizlerle

Yalova elit masöz bayan arayan beyefendilere merhaba. Yalova merkez ve ilçelerine hizmet veren masöz bayanlarımızın her biri profesyonel eğitim almış olup sertifikalı masözler‘dir. Masoz kızlarımızın listesini alt satırdaki yazımızda inceleyebilirsiniz.

Yalova genc masöz bayanlar

Masöz kızlarımızın yaş sınırlaması 20 ila 25 yaş arasındadır. Hepsi bakımlı ve oldukça kibar bir diksiyon ile sizlerin sorularınızı cevaplayıp sizlere en iyi hizmeti verebilmek için özen göstereceklerdir.

Yalova rus masöz bayanlar

Rusya’da eğitimini tamamlamış ancak ülkemizdeki masaj kazancının artışından dolayı burada hizmet veren rus masöz kızlarımız sizlere masajın tadını aldıracaktır.

Yalova taylandlı masöz bayanlar

Dünyanın en çok bilinen ve tercih edilen masaj türü olan thai masajını sizlere en iyi şekilde sunabilecek ülkelerinde işlerinde uzmanlaşmış tayland’lı masöz kızlarımız sizleri bekliyor.

Son olarak masöz bayanlarımızın en iyi şekilde sizlere sunacak olduğu masaj çeşitlerinden birtanesini alttaki yazımız ile sizlere anlatıyoruz.

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinin karıştırılması ile hazırlanmış masaj yağlarını kullanılarak yapılan bir masaj hizmetidir. Masaj’ın yapılış hızı düşük, hareketlerin dokunuşları ise hafiftir ve daha çok rahatlatan, ferahlatan, gevşetici ve dinlendirici özelliğe sahip bir masaj terapisidir. Aslında aromaterapi yöntemi sadece masajla sınırlı değildir, genel anlamda bitkisel öz ve yağların kimyasal yapısı ve enerjilerinden faydalanarak solunum (buğu), kompres ve banyo uygulamaları ile de yapılabilir. Bitkisel öz ve yağlar, bitkilerden soğuk sıkım ve pres yöntemi ile elde edilmiş yağlardır. Aromatik yağlar günlük yaşamda kullanılan kozmetik yağlara oranla vücut tarafından çok daha kolay emilir ve yan etkisi yok denecek kadar azdır. Önemli olan doğru yağı doğru şekilde kullanabilmektir. Temel yağlar kesinlikle direkt olarak vücuda temas ettirilmemelidir, mutlaka taşıyıcı yağ ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmalıdır. Uygulama öncesi cildin küçük bir bölgesinde deneme yaparak cilt yapısının uygulanacak yağa vereceği alerjik tepki mutlaka ölçülmelidir. Günümüzde bu masaj yalnızca tedaviye yönelik değil klasik masajdan öte ileri düzey bir masaj hizmeti olarak masaj düşkünü olan beyefendilerin sık arzu ettiği bir masaj hizmetidir.

MUTLU SON MASAJ

Yalova masaj mutlu son bir sonraki yazımız.

YALOVA MASAJ MUTLU SON sayfamıza gitmek için tıklayın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir